Harmonogram

RODZAJ WSPARCIA DATA GODZINY MIEJSCE REALIZACJI
SP nr 1 im. M. Kopernika w Lidzbarku Warmińskim
Warsztaty Efektywnej Nauki I gr.: 6.04.2019; 9:00-11:15 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty Efektywnej Nauki I gr.: 4.04.2019; 16.05.2019; 23.05.2019; 30.05.2019; 6.06.2019; 13.06.2019; 13:30-15:00 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty Efektywnej Nauki I gr.: 11.05.2019; 9:30-11:00 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty Efektywnej Nauki I gr.: 14.09.2019; 9:00-12:15 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty Efektywnej Nauki I gr.: 21.09.2019; 28.09.2019; 5.10.2019; 9:00-11:15 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty Efektywnej Nauki II gr.: 4.04.2019; 30.04.2019; 7.05.2019; 9.05.2019; 14.05.2019; 16.05.2019; 21.05.2019; 23.05.2019; 28.05.2019; 30.05.2019; 4.06.2019; 6.06.2019; 11.06.2019; 13.06.2019, 18.06.2019; 15:00-16:30 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty Efektywnej Nauki III gr.: 4.04.2019; 12:35-15:20 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty Efektywnej Nauki III gr.: 5.04.2019; 13:35-14:20 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty Efektywnej Nauki III gr. : 7.05.2019; 13:35-16:00 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty Efektywnej Nauki III gr: 8.05.2019; 10.05.2019; 14.05.2019; 17.05.2019; 21.05.2019; 24.05.2019; 28.05.2019; 4.06.2019; 7.06.2019; 11.06.2019; 14.06.2019; 13:35-15:10 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty Efektywnej Nauki III gr.: 18.06.2019; 8:00-9:35 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze 5.04.2019; 10.05.2019; 17.05.2019; 24.05.2019; 7.06.2019; 14.06.2019; 8:00-8:45 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze 5.04.2019; 13:40-14:25 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze 2.10.2019; 9.10.2019; 16.10.2019; 23.10.2019; 30.10.2019; 6.11.2019; 13.11.2019; 20.11.2019; 27.11.2019; 4.12.2019; 11.12.2019; 18.12.2019; 8.01.2020 13:40-14:25 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze I gr.: 6.05.2019; 13.05.2019; 20.05.2019; 3.06.2019; 13:40-15:15 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze I gr.: 17.09.2019; 24.09.2019; 1.10.2019; 8.10.2019; 15.10.2019; 22.10.2019; 29.10.2019; 5.11.2019; 12.11.2019; 19.11.2019; 26.11.2019; 3.12.2019; 14:30-15:15 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze II gr.: 14.05.2019; 21.05.2019; 28.05.2019; 4.06.2019; 11.06.2019; 13:40-14:25 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze I gr.: 17.09.2019; 24.09.2019; 1.10.2019; 8.10.2019; 15.10.2019; 22.10.2019; 29.10.2019; 5.11.2019; 12.11.2019; 19.11.2019; 26.11.2019; 3.12.2019; 10.12.2019; 17.12.2019; 7.01.2020 13:30-14:25 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath I gr.: 29.04.2019; 6.05.2019; 13.05.2019; 20.05.2019; 27.05.2019; 3.06.2019; 10.06.2019; 17.06.2019; 12:45-14:25 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath I gr.: 18.09.2019; 25.09.2019 13:40-15:15 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath II gr.: 9.05.2019; 16.05.2019; 23.05.2019; 30.05.2019; 6.06.2019; 13.06.2019; 13:45-15:15 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath II gr.: 12.09.2019; 19.09.2019; 26.09.2019; 03.10.2019 13:40-15:10 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath III gr.: 10.05.2019; 17.05.2019; 24.05.2019; 31.05.2019; 7.06.2019; 14.06.2019; 11:45-13:15 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath III gr.: 13.09.2019; 20.09.2019; 27.09.2019; 4.10.2019 12:45-14.15 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające 15.05.2019; 5.06.2019; 12.06.2019; 13:40-14:25 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające 17.05.2019; 7.06.2019; 14.06.2019; 12:45-13:30 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające 17.09.2019; 24.09.2019; 1.10.2019; 8.10.2019; 15.10.2019; 22.10.2019; 29.10.2019; 8:00-8:45 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające 19.09.2019; 26.09.2019; 3.10.2019; 10.10.2019; 17.10.2019; 24.10.2019; 7.11.2019 13:40-14:25 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające 20.09.2019; 27.09.2019; 4.10.2019; 11.10.2019; 18.10.2019; 25.10.2019; 8.11.2019; 15.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019 12:40-14:10 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające 30.09.2019; 7.10.2019; 14.10.2019; 21.10.2019; 28.10.2019; 4.11.2019; 18.11.2019; 25.11.2019; 2.12.2019; 9.12.2019; 16.12.2019; 3.02.2020; 10.02.2020; 17.02.2020; 24.02.2020; 2.03.2020; 9.03.2020; 16.03.2020; 23.03.2020; 30.03.2020 12:45-13:30 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze 16.10.2019; 23.10.2019; 30.10.2019; 6.11.2019; 13.11.2019; 20.11.2019; 27.11.2019; 4.12.2019; 11.12.2019; 18.12.2019; 8.01.2020; 15.01.2020 13:40-14:25 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath 25.10.2019; 8.11.2019; 15.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019; 6.12.2019; 13.12.2019; 20.12.2019; 10.01.2020; 17.01.2020; 12:45-14:15 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające 24.10.2019; 31.10.2019; 7.11.2019; 14.11.2019; 21.11.2019; 28.11.2019; 5.12.2019; 12.12.2019; 19.12.2019; 9.01.2020; 16.01.2020; 6.02.2020; 13.02.2020; 20.02.2020; 27.02.2020; 5.03.2020; 12.03.2020; 19.03.2020; 26.03.2020; 2.04.2020; 12:45-13:30 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia interdyscyplinarne 26.10.2019; 16.11.2019 9:00-16:00 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia interdyscyplinarne 28.10.2019; 18.11.2019 14:30-16:00 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z jęz. obcego-wyrównawcze 08.11.19; 15.11.19; 22.11.19; 29.11.19; 06.12.19; 13.12.19; 03.01.20; 10.01.20; 13:30-15:00 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z jęz. obcego-wyrównawcze 05.02.19; 12.02.19 14:30-16:00 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z jęz. obcego-rozwijające 30.10.19; 13.11.19; 20.11.19; 27.11.19; 11.12.19; 18.12.19; 08.01.20 14:30-16:00 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z jęz. obcego-rozwijające 06.11.19; 04.12.19; 14:30-16:45 ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński
SP nr 3 w Lidzbarku Warmińskim
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające 13.09.2019; 20.09.2019; 27.09.2019; 4.10.2019; 11.10.2019; 18.10.2019; 25.10.2019; 8.11.2019; 15.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019; 06.12.2019; 13.12.2019; 20.12.2019; 10.01.2019; 14.02.2020; 21.02.2020; 28.02.2020; 06.03.2020; 13.03.2020 13:40-14:25 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze 13.09.2019; 20.09.2019; 27.09.2019; 4.10.2019; 11.10.2019; 18.10.2019; 25.10.2019; 8.11.2019; 15.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019; 06.12.2019; 13.12.2019; 20.12.2019; 10.01.2019; 14.02.2020; 21.02.2020; 28.02.2020; 06.03.2020; 13.03.2020 9:50-10:35 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty Efektywnej Nauki 18.09.2019; 25.09.2019; 2.10.2019; 9.10.2019; 16.10.2019; 23.10.2019; 30.10.2019; 6.11.2019; 13.11.2019; 20.11.2019; 27.11.2019; 4.12.2019; 11.12.2019; 18.12.2019; 9.01.2020 8:00-9:40 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające 20.09.2019; 1.10.2019; 15.10.2019; 29.10.2019; 12.11.2019; 26.11.2019; 10.12.2019; 7.01.2020; 11.02.2020; 25.02.2020; 15:30-17:00 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające 26.09.2019; 10.10.2019; 17.10.2019; 24.10.2019; 14.11.2019; 21.11.2019; 14:35-15:20 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające 3.10.2019; 7.11.2019; 28.11.2019; 5.12.2019; 5.12.2019; 14:35-16:05 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające 12.10.2019 8:30-11:30 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze 20.09.2019; 1.10.2019; 15.10.2019; 29.10.2019; 12.11.2019; 26.11.2019; 10.12.2019; 7.01.2020; 4.02.2020; 18.02.2020; 15:30-17:00 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze 24.09.2019; 22.10.2019; 5.11.2019; 19.11.2019; 3.12.2019; 17.12.2019; 14.01.2020; 18.02.2020; 10.03.2020; 17.03.2020; 15:30-17:00 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty Efektywnej Nauki 25.09.2019; 2.10.2019; 9.10.2019; 16.10.2019; 23.10.2019; 30.10.2019; 6.11.2019; 13.11.2019; 20.11.2019; 27.11.2019; 4.12.2019; 11.12.2019; 18.12.2019; 8.01.2020; 15.01.2020; 5.02.2020; 12.02.2020; 19.02.2020; 26.02.2020; 4.03.2020; 11.03.2020; 18.03.2020; 25.03.2020; 1.04.2020; 8.04.2020; 15.04.2020; 22.04.2020; 29.04.2020; 6.05.2020; 13.05.2020; 13.05.2020; 13:40-14:25 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty Efektywnej Nauki 20.09.2019; 27.09.2019; 4.10.2019; 11.10.2019; 18.10.2019; 25.10.2019; 28.10.2019; 8.11.2019; 12.11.2019; 26.11.2019; 29.11.2019; 6.12.2019; 10.12.2019; 13.12.2019; 8:00-8:45 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty Efektywnej Nauki 28.09.2019; 12.10.2019; 19.10.2019; 30.11.2019; 8:00-11:00 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty Efektywnej Nauki 24.09.2019; 1.10.2019; 8.10.2019; 15.10.2019; 22.10.2019; 5.11.2019; 15.11.2019; 19.11.2019; 22.11.2019; 3.12.2019; 8:00-8:45 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty Efektywnej Nauki 5.10.2019; 8:00-11:00 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty Efektywnej Nauki  26.10.2019; 16.11.2019; 23.11.2019; 8:30-11:30 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty Efektywnej Nauki 7.12.2019; 9:00-12:00 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty Efektywnej Nauki 23.09.2019; 30.09.2019; 7.10.2019; 21.10.2019; 28.10.2019; 4.11.2019; 12.11.2019; 18.11.2019; 25.11.2019; 2.12.2019; 5.12.2019; 9.12.2019; 16.12.2019; 13.01.2020; 14.01.2020; 13:40-15:20 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath 7.10.2019; 21.10.2019; 28.10.2019; 4.11.2019; 18.11.2019; 25.11.2019; 2.12.2019; 9.12.2019; 16.12.2019; 13.01.2020; 15:30-17:00 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath 1.10.2019; 15.10.2019; 22.10.2019; 29.10.2019; 5.11.2019; 12.11.2019; 19.11.2019; 26.11.2019; 3.12.2019; 10.12.2019; 13:30-15:00 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath 4.10.2019; 18.10.2019; 8.11.2019; 22.11.2019; 6.12.2019; 10.01.2020; 14.02.2020; 28.02.2020; 13.03.2020; 27.03.2020; 13:30-15:00 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath 27.09.2019; 11.10.2019; 25.10.2019; 15.11.2019; 29.11.2019; 13.12.2019; 7.02.2020; 21.02.2020; 06.03.2020; 20.03.2020; 13:30-15:00 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające 26.09.2019; 3.10.2019; 10.10.2019; 17.10.2019; 24.10.2019; 31.10.2019; 7.11.2019; 14.11.2019; 21.11.2019; 28.11.2019; 5.12.2019; 12.12.2019; 19.12.2019; 9.01.2020; 16.01.2020; 6.02.2020; 13.02.2020; 20.02.2020; 27.02.2020; 5.03.2020; 8:00-8:45 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające 27.09.2019; 4.10.2019; 11.10.2019; 18.10.2019; 25.10.2019; 08.11.2019; 15.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019; 6.12.2019; 13.12.2019; 20.12.2019; 10.01.2020; 17.01.2020; 7.02.2020; 14.02.2020; 21.02.2020; 28.02.2020; 6.03.2020; 13.03.2020; 14:35-15:20 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze 27.09.2019; 4.10.2019; 11.10.2019; 18.10.2019; 25.10.2019; 08.11.2019; 15.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019; 6.12.2019; 13.12.2019; 20.12.2019; 10.01.2020; 17.01.2020; 7.02.2020; 14.02.2020; 21.02.2020; 28.02.2020; 6.03.2020; 13.03.2020; 13:40-14:25 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Warszaty LEGO Mindstroms EV3 28.09.2019; 5.10.2019; 12.10.2019; 19.10.2019; 8:30-12:30 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Warszaty LEGO Mindstroms EV3 28.09.2019; 5.10.2019; 12.10.2019; 19.10.2019; 8:30-12:30 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze 5.10.2019; 14.10.2019; 19.10.2019; 8:30-11:30 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze 8.10.2019; 22.10.2019; 29.10.2019; 15:20-16:50 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze 5.11.2019; 12.11.2019; 15:20-16:05 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające 10.10.2019; 17.10.2019; 24.10.2019; 7.11.2019; 14.11.2019; 21.11.2019; 13:40-15:10 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające 12.10.2019; 23.11.2019 8:30-11:30 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia interdyscyplinarne 22.10.2019; 29.10.2019; 5.11.2019; 12.11.2019; 19.11.2019; 26.11.2019; 3.12.2019; 10.12.2019; 17.12.2019; 7.01.2019; 15:30-17:00 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia interdyscyplinarne 26.10.2019; 9.11.2019; 16.11.2019; 23.11.2019; 30.11.2019; 7.12.2019; 14.12.2019; 4.01.2020; 11.01.2020; 18.01.2020 9:30-11:00 ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński
SP nr 4 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Lidzbarku Warmińskim
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające 1.04.2019;  29.04.2019; 6.05.2019; 13.05.2019;  20.05.2019;  27.05.2019; 3.06.2019 11:30-13:00 ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające 3.04.2019; 8.05.2019; 15.05.2019; 22.05.2019; 29.05.2019; 5.06.2019 12:30-13:15 ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty programowania typu LEGO EV3 I gr. i II gr.: 2.04.2019; 30.04.2019; 7.05.2019; 14.05.2019; 21.05.2019; 28.05.2019; 12:30-14:45 ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty programowania typu LEGO EV3  I i II gr.: 4.06.2019 12:30-14:00 ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty programowania typu LEGO EV3 III gr. :6.04.2019; 18.05.2019, 25.05.2019; 8.06.2019 9:00-12:45 ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty Efektywnej Nauki I gr.: 4.04.2019; 9.05.2019; 16.05.2019; 23.05.2019; 30.05.2019 12:30-14:00 ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty Efektywnej Nauki  II gr.: 29.04.2019; 6.05.2019; 13.05.2019; 20.05.2019; 27.05.2019; 3.06.2019 12:45-14:15 ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty Efektywnej Nauki II gr.: 27.09.2019; 4.10.2019; 11.10.2019; 18.10.2019; 25.10.2019; 8.11.2019; 15.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019; 12:30-14:00 ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty Efektywnej Nauki  III gr.: 6.05.2019; 20.05.2019; 29.05.2019; 10.06.2019 13:40-15:10 ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty Efektywnej Nauki III gr.: 24.09.2019; 1.10.2019; 8.10.2019; 15.10.2019; 22.10.2019; 29.10.2019; 5.11.2019; 12.11.2019; 19.11.2019; 26.11.2019; 3.12.2019; 14:25-15:55 ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath I gr.: 5.04.2019; 10.05.2019; 17.05.2019; 24.05.2019; 31.05.2019; 7.06.2019; 11:45-13:15 ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath  II gr.: 24.05.2019; 31.05.2019; 7.06.2019; 14.06.2019 11:45-13:15 ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath II gr.: 25.09.2019; 2.10.2019; 16.10.2019; 23.10.2019; 30.10.2019; 4.11.2019; 12:45-14:15 ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath I gr.: 23.09.2019; 30.09.2019; 7.10.2019; 21.10.2019; 12:30-14:00 ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające I gr. 5.04.2019; 10.05.2019; 17.05.2019; 24.05.2019; 31.05.2019; 7.06.2019; 14.06.2019 12:45-13:30 ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające I gr.: 17.09.2019; 24.09.2019; 1.10.2019; 8.10.2019; 15.10.2019; 22.10.2019; 5.11.2019; 12.11.2019; 19.11.2019; 26.11.2019; 3.12.2019; 10.12.2019; 17.12.2019; 12:45-13:30 ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające II gr.: 5.04.2019; 10.05.2019; 24.05.2019; 31.05.2019; 7.06.2019; 14.06.2019; 12:45-13:30 ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające II gr.: 19.09.2019; 26.09.2019; 3.10.2019; 10.10.2019; 17.10.2019; 24.10.2019; 31.10.2019; 7.11.2019; 14.11.2019; 21.11.2019; 28.11.2019; 5.12.2019; 12.12.2019; 19.12.2019; 12:45-13:30 ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze I gr.: 8.04.2019; 6.05.2019; 13.05.2019; 20.05.2019; 27.05.2019; 3.06.2019; 17.06.2019; 12:45-13:30 ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze I gr. : 16.09.2019; 23.09.2019; 30.09.2019; 7.10.2019; 21.10.2019; 28.10.2019; 4.11.2019; 18.11.2019; 25.11.2019; 2.12.2019; 9.12.2019; 16.12.2019; 13.01.2020; 13:40-14:25 ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze II gr. : 4.04; 9.05; 16.05; 23.05; 30.05; 6.06; 13.06 13:40-14:25 ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze II gr. : 16.09.2019; 23.09.2019; 30.09.2019; 7.10.2019; 14.10.2019; 21.10.2019; 28.10.2019; 4.11.2019; 18.11.2019; 25.11.2019; 2.12.2019; 9.12.2019; 16.12.2019; 13:40-14:25 ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze 2.04.2019; 30,04.2019; 7.05.2019; 14.05.2019; 21.05.2019; 27.05.2019; 28.05.2019; 4.06.2019; 12:30-14:00 ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze 8.05.2019; 15.05.2019; 22.05.2019; 29.05.2019; 5.06.2019; 11:45-13:15 ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze 27.09.2019; 4.10.2019; 11.10.2019; 18.10.2019; 25.10.2019; 8.11.2019; 15.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019; 6.12.2019; 11:45-12:30 ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Zajęcia interdyscyplinarne 20.09.2019; 27.09.2019; 4.10.2019; 11.10.2019; 18.10.2019; 25.10.2019; 15.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019; 6.12.2019 12:40-14:10 ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Warmińskiej w Pieniężnie
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające 4.04.2019;  11.04.2019; 25.04.2019; 9.05.2019; 7:10-7:55; 14:25-15:10 ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające  5.04.2019; 12.04.2019; 26.04.2019; 10.05.2019; 17.05.2019; 24.05.2019; 31.05.2019; 7.06.2019 7:10-7:55 ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające 16.05.2019; 23.05.2019; 30.05.2019; 6.06.2019; 14:25-15:10 ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno
Warsztaty Efektywnej Nauki 16.10.2019; 23.10.2019; 30.10.2019; 13.11.2019; 27.11.2019; 11.12.2019; 15.01.2020; 5.02.2020; 19.02.2020; 18.03.2020; 1.04.2020; 8.04.2020; 29.04.2020; 29.04.2020; 6.05.2020; 20.05.2020; 12:40-14:20 ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno
Warsztaty Efektywnej Nauki 18.10.2019; 25.10.2019; 8.11.2019; 22.11.2019; 6.12.2019; 10.01.2020; 7.02.2020; 21.02.2020; 6.03.2020; 20.03.2020; 3.04.2020; 17.04.2020; 24.04.2020; 8.05.2020; 22.05.2020; 11:50-13:25 ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające gr I 24.09.2019; 1.10.2019; 8.10.2019; 15.10.2019; 22.10.2019; 29.10.2019; 05.11.2019; 12.11.2019; 19.11.2019; 26.11.2019 13:35-15:05 ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze 21.10.2019; 24.10.2019; 28.10.2019; 31.10.2019; 4.11.2019; 7.11.2019; 14.11.2019; 18.11.2019; 21.11.2019; 25.11.2019; 28.11.2019; 2.12.2019; 5.12.2019; 9.12.2019; 12.12.2019; 16.12.2019; 19.12.2019; 9.01.2020; 13.01.2020; 16.01.2020; 13:35-14:20 ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze 22.10.2019; 29.10.2019; 5.11.2019; 12.11.2019; 19.11.2019; 26.11.2019; 3.12.2019; 10.12.2019; 17.12.2019; 14.01.2020; 12:40-14:20 ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno
zajęcia z matematyki- rozwijające 28.10.19; 04.11.19; 18.11.19; 25.11.19; 02.12.19; 09.12.19; 16.12.19; 13.01.20; 03.02.20; 07.02.20 14:20-15:50 ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno
zajęcia z matematyki- rozwijające gr. II 30.10.19; 06.11.19; 13.11.19; 20.11.19; 27.11.19; 04.12.19; 11.12.19; 18.12.19; 08.01.20; 15.01.20 14:20-15:50 ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno
zajęcia z matematyki- wyrównawcze 30.10.19; 06.11.19; 13.11.19; 20.11.19; 27.11.19; 04.12.19; 11.12.19; 18.12.19; 08.01.20; 15.01.20 14:20-15:50 ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno
Szkoła Podstawowa w Piotrowcu
Warsztaty Efektywnej Nauki I gr.: 2.04.2019; 9.04.2019; 30.04.2019; 7.05.2019; 14.05.2019; 21.05.2019 12:15-13:55 Piotrowiec 10, 14-520 Pieniężno
Warsztaty Efektywnej Nauki 17.09.2019; 24.09.2019; 1.10.2019; 8.10.2019; 15.10.2019; 22.10.2019; 29.10.2019; 5.11.2019; 12.11.2019 13:55-15:30 Piotrowiec 10, 14-520 Pieniężno
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze 5.04; 12.04; 26.04; 10.05; 17.05; 24.05 12:15-13:55 Piotrowiec 10, 14-520 Pieniężno
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze 17.09.2019; 24.09.2019; 1.10.2019; 8.10.2019; 12:15-13:55 Piotrowiec 10, 14-520 Pieniężno
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające 5.04.2019; 10.05.2019; 31.05.2019 12:15-13:55 Piotrowiec 10, 14-520 Pieniężno
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające 16.09.2019; 17.09.2019; 23.09.2019; 24.09.2019; 30.09.2019; 1.10.2019; 7.10.2019; 8.10.2019; 14.10.2019; 15.10.2019; 21.10.2019; 22.10.2019; 28.10.2019; 29.10.2019 13:55-14:40 Piotrowiec 10, 14-520 Pieniężno
Warsztaty Efektywnej Nauki 16.09.2019; 23.09.2019; 30.09.2019; 07.10.2019; 14.10.2019; 21.10.2019; 28.10.2019; 3.02.2020; 10.02.2020; 17.02.2020; 24.02.2020; 2.03.2020; 13:55-15:30 Piotrowiec 10, 14-520 Pieniężno
Warsztaty Efektywnej Nauki 4.11.2019; 18.11.2019; 25.11.2019; 2.12.2019; 9.12.2019; 16.12.2019; 13:55-14:40 Piotrowiec 10, 14-520 Pieniężno
Zajęcia metodą eksperymentu 17.09.2019; 24.09.2019; 1.10.2019; 8.10.2019; 15.10.2019; 22.10.2019; 29.10.2019; 5.11.2019; 12.11.2019; 19.11.2019 12:15-13:55 Piotrowiec 10, 14-520 Pieniężno
Szkoła Podstawowa w Lipowinie
Warsztaty Efektywnej Nauki 26.09.2019; 10.10.2019; 24.10.2019; 7.11.2019; 21.11.2019; 5.12.2019; 9.01.2020; 6.02.2020; 20.02.2020; 5.03.2020; 19.03.2020 13:45-15:20 Lipowina 2, 14-500 Barczewo
Warsztaty Efektywnej Nauki 1.10.2019; 15.10.2019; 29.10.2019; 12.11.2019; 26.11.2019; 19.12.2019; 11.02.2020; 25.02.2020; 14:35-15:20 Lipowina 2, 14-500 Barczewo
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze 7.10.2019; 21.10.2019; 28.10.2019; 04.11.2019; 18.11.2019; 25.11.2019; 2.12.2019; 9.12.2019; 16.12.2019; 13.01.2020; 3.02.2020; 10.02.2020; 17.02.2020; 24.02.2020; 2.03.2020; 9.03.2020; 16.03.2020; 23.03.2020; 30.03.2020 14:45-15:30 Lipowina 2, 14-500 Barczewo
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze 14.10.2019 12:45-13:30 Lipowina 2, 14-500 Barczewo
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające 22.10.2019; 05.11.2019; 19.11.2019; 03.12.2019; 17.12.2019; 7.01.2020; 4.02.2020; 18.02.2020; 3.03.2020; 17.03.2020 13:35-15:15 Szyleny 13, 14-500 Barczewo
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze 24.10.2019; 31.10.2019; 7.11.2019; 14.11.2019; 21.11.2019; 28.11.2019; 5.12.2019; 12.12.2019; 9.01.2020; 16.01.2020 13:35-15:15 Szyleny 13, 14-500 Barczewo
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające 24.10.2019; 31.10.2019; 7.11.2019; 14.11.2019; 21.11.2019; 28.11.2019; 5.12.2019; 12.12.2019; 9.01.2020; 16.01.2020 13:35-15:15 Szyleny 13, 14-500 Barczewo
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze 22.10.2019; 05.11.2019; 19.11.2019; 03.12.2019; 17.12.2019; 7.01.2020; 4.02.2020; 18.02.2020; 3.03.2020; 17.03.2020; 13:35-15:15 Szyleny 13, 14-500 Barczewo
Warsztaty Efektywnej Nauki 18.10.2019; 25.10.2019; 29.10.2019; 8.11.2019; 15.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019; 6.12.2019; 13.12.2019; 20.12.2019; 10.01.2020; 17.01.2020; 7.02.2020; 14.02.2020; 21.02.2020 11:45-13:15 Szyleny 13, 14-500 Barczewo
Warsztaty Efektywnej Nauki 21.10.2019; 28.10.2019; 4.11.2019; 18.11.2019; 25.11.2019; 2.12.2019; 13.01.2020; 10.02.2020; 17.02.2020; 24.02.2020; 2.03.2020; 9.03.2020; 16.03.2020; 23.03.2020; 6.04.2020 13:35-15:15 Szyleny 13, 14-500 Barczewo
Warsztaty Efektywnej Nauki 29.10.19; 05.11.19; 12.11.19; 19.11.19; 26.11.19; 03.12.19; 10.12.19; 07.01.20; 14.01.20; 04.02.20; 11.02.20; 18.02.20; 25.02.20; 03.03.20; 10.03.20 13:45-15:15 Szyleny 13, 14-500 Barczewo
Szkoła Podstawowa w Pakoszach
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze 20.09.2019; 27.09.2019; 4.10.2019 12:00-13:40 Pakosze 22, 14-520 Pieniężno
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze 26.04; 10.05; 17.05; 24.05; 31.05; 7.06; 14.06 12:55-14:30 Pakosze 22, 14-520 Pieniężno
Szkoła Podstawowa w Lechowie
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze 8.10.2019; 22.10.2019; 5.11.2019; 19.11.2019; 3.12.2019; 17.12.2019; 16.01.2020; 13:10-13:55; 14:05-14:50 Lechowo 72, 14-520 Pieniężno
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze 15.10.2019; 29.10.2019; 12.11.2019; 26.11.2019; 10.12.2019; 14.01.2019  14:05-14:50 Lechowo 72, 14-520 Pieniężno
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze 8.10.2019; 10.10.2019; 22.10.2019; 5.11.2019; 19.11.2019; 3.12.2019; 17.12.2019; 16.01.2020; 12:15-13:00 Lechowo 72, 14-520 Pieniężno
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze 15.10.2019; 29.10.2019; 12.11.2019; 26.11.2019; 10.12.2019; 14.01.2020 12:15-13:00; 13:10-13:55 Lechowo 72, 14-520 Pieniężno