Rodzaj wsparcia | Data | Godziny | Adres realizacji |
Seminaria informacyjno-wdrożeniowe | 11.12.2018 | 13:00-19:15 | Plac Młyński 6, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Seminaria informacyjno-wdrożeniowe | 12.12.2018 | 13:00-19:15 | Plac Młyński 6, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Seminaria informacyjno-wdrożeniowe | 15.12.2018 | 08:30-14:30 | Plac Młyński 6, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Seminaria informacyjno-wdrożeniowe | 19.12.2018 | 13:00-18:45 | ul. Skiorskiego 15, 14-500 Braniewo |
Seminaria informacyjno-wdrożeniowe | 20.12.2018 | 14:00-19:45 | ul. Dworcowa 25, 14-520 Pieniężno |
Seminaria informacyjno-wdrożeniowe | 03.01.2019 | 14:00-19:45 | ul. Orła Białego 5, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Seminaria informacyjno-wdrożeniowe | 14.01.2019 | 14:00-19:45 | ul. Dworcowa 25, 14-520 Pieniężno |
Szkolenie nauczycieli w ramach pakietów wdrożeniowych zajęć metodą typu LEGO MoreToMath | 19.01.2019 | 08:00-14:30 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Szkolenie nauczycieli w ramach pakietów wdrożeniowych zajęć metodą typu LEGO Mindtorms EV3 | 20.01.2019 | 08:00-14:30 | ul.Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Szkolenie nauczycieli w ramach pakietów wdrożeniowych zajęć metodą typu LEGO MoreToMath | 19.01.2019 | 08:00-14:30 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Szkolenie nauczycieli w ramach pakietów wdrożeniowych zajęć metodą typu LEGO Mindtorms EV3 | 20.01.2019 | 08:00-14:30 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Szkolenie nauczycieli w ramach pakietów wdrożeniowych zajęć metodą typu LEGO MoreToMath | 19.01.2019 | 08:00-14:30 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Szkolenie nauczycieli w ramach pakietów wdrożeniowych zajęć metodą typu LEGO Mindtorms EV3 | 20.01.2019 | 08:00-14:30 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 02.01.2019; 03.01.2019; 07.01.2019; 09.01.2019; 11.01.2019; 14.01.2019 | 13:00-19:30 | ul. Skiorskiego 15, 14-500 Braniewo |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 03.01.2019; 10.01.2019; 07.02.2019; 14.02.2019; 21.02.2019; 28.02.2019 | 13:00-19:30 | ul. Orła Białego 5, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 09.01.2019; 16.01.2019; 06.02.2019; 13.02.2019; 20.02.2019; 27.02.2019 | 13:00-19:30 | ul. Orła Białego 5, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 07.01.2019; 08.01.2019; 10.01.2019 | 13:00-19:30 | ul. Orła Białego 5, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 05.02.2019; 11.02.2019; 18.02.2019 | 14:00-20:30 | ul. Orła Białego 5, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 08.01.2019; 15.01.2019; 05.02.2019; 12.02.2019; 19.02.2019; 26.02.2019 | 14:00-20:30 | ul. Dworcowa 25, 14-520 Pieniężno |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 17.01.2019; 07.02.2019; 14.02.2019; 21.02.2019; 28.02.2019; 07.03.2019 | 14:00-20:30 | ul. Dworcowa 25, 14-520 Pieniężno |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 09.01.2019; 16.01.2019; 06.02.2019; 13.02.2019; 20.02.2019; 27.02.2019 | 14:00-20:30 | ul. Orła Białego 5, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty pracy metodą eksperymentu w oparciu o narzędzia TOC | 01.04.2019; 08.04.2019; 15.04.2019; 24.04.2019; 29.04.2019 | 14:00-20:30 | ul. Orła Białego 5, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty pracy metodą eksperymentu w oparciu o narzędzia TOC | 04.04.2019; 10.04.2019; 15.04.2019; 24.04.2019; 29.04.2019 | 14:00-20:30 | ul. Dworcowa 25, 14-520 Pieniężno |
Warsztaty pracy metodą eksperymentu w oparciu o narzędzia TOC | 19.03.2019; 26.03.2019; 01.04.2019; 02.04.2019; 08.04.2019 | 14:00-19:45 | ul. Katedralna 9, 14-500 Braniewo |
Warsztaty pracy metodą eksperymentu w oparciu o narzędzia TOC | 19.03.2019; 26.03.2019; 01.04.2019; 02.04.2019; 08.04.2019 | 14:00-19:45 | ul. Katedralna 9, 14-500 Braniewo |
Szkolenie dla nauczycieli z zakresu indywidualizacji pracy z uczniem z SPE | 11.09.2019; 18.09.2019; 25.09.2019; 01.10.2019; 03.10.2019 | 14:00-20:30 | ul. Orła Białego 5, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Szkolenie dla nauczycieli z zakresu indywidualizacji pracy z uczniem z SPE | 16.09.2019; 23.09.2019; 30.09.2019; 02.10.2019; 07.10.2019 | 14:00-20:30 | ul. Orła Białego 5, 11-100 Lidzbark Warmiński |
SP nr 1 im. M. Kopernika w Lidzbarku Warmińskim | |||
Warsztaty Efektywnej Nauki | I gr.: 06.04.2019 | 09:00-11:15 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | I gr.: 04.04.2019; 16.05.2019; 23.05.2019; 30.05.2019; 06.06.2019; 13.06.2019 |
13:30-15:00 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | I gr.: 11.05.2019 | 09:30-11:00 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | I gr.: 14.09.2019 | 09:00-12:15 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | I gr.: 21.09.2019; 28.09.2019; 05.10.2019 |
09:00-11:15 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | II gr.: 04.04.2019; 30.04.2019; 07.05.2019; 09.05.2019; 14.05.2019; 16.05.2019; 21.05.2019; 23.05.2019; 28.05.2019; 30.05.2019; 04.06.2019; 06.06.2019; 11.06.2019; 13.06.2019; 18.06.2019 |
15:00-16:30 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | III gr.: 04.04.2019 | 12:35-15:20 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | III gr.: 05.04.2019 | 13:35-14:20 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | III gr.: 07.05.2019 | 13:35-16:00 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | III gr: 08.05.2019; 10.05.2019; 14.05.2019; 17.05.2019; 21.05.2019; 24.05.2019; 28.05.2019; 04.06.2019; 07.06.2019; 11.06.2019; 14.06.2019 |
13:35-15:10 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | III gr.: 18.06.2019 | 08:00-9:35 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze | 05.04.2019; 10.05.2019; 17.05.2019; 24.05.2019; 07.06.2019; 14.06.2019 |
08:00-8:45 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze | 2019-04-05 | 13:40-14:25 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze | 02.10.2019; 09.10.2019; 16.10.2019; 23.10.2019; 30.10.2019; 06.11.2019; 13.11.2019; 04.12.2019; 08.01.2020; 15.01.2020; 05.02.2020 | 13:40-14:25 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze | 12.02.2020 | 13:40-15:10 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze | I gr.: 06.05.2019; 13.05.2019; 20.05.2019; 03.06.2019 | 13:40-15:15 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze | I gr.: 17.09.2019; 24.09.2019; 01.10.2019; 08.10.2019; 15.10.2019; 22.10.2019; 29.10.2019; 05.11.2019; 12.11.2019; 19.11.2019; 26.11.2019; 03.12.2019 | 14:30-15:15 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze | II gr.: 14.05.2019; 21.05.2019; 28.05.2019; 04.06.2019; 11.06.2019 | 13:40-14:25 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze | I gr.: 17.09.2019; 24.09.2019; 01.10.2019; 08.10.2019; 15.10.2019; 22.10.2019; 29.10.2019; 05.11.2019; 12.11.2019; 19.11.2019; 26.11.2019; 10.12.2019; 17.12.2019; 07.01.2020; 14.01.2020 | 13:30-14:25 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath | I gr.: 29.04.2019; 06.05.2019; 13.05.2019; 20.05.2019; 27.05.2019; 03.06.2019; 10.06.2019; 17.06.2019 | 12:45-14:25 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath | I gr.: 18.09.2019; 25.09.2019 | 13:40-15:15 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath | II gr.: 09.05.2019; 16.05.2019; 23.05.2019; 30.05.2019; 06.06.2019; 13.06.2019 | 13:45-15:15 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath | II gr.: 12.09.2019; 19.09.2019; 26.09.2019; 03.10.2019 | 13:40-15:10 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath | III gr.: 10.05.2019; 17.05.2019; 24.05.2019; 31.05.2019; 07.06.2019; 14.06.2019 | 11:45-13:15 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath | III gr.: 13.09.2019; 20.09.2019; 27.09.2019; 04.10.2019 | 12:45-14.15 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające | 15.05.2019; 05.06.2019; 12.06.2019 |
13:40-14:25 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające | 17.05.2019; 07.06.2019; 14.06.2019 |
12:45-13:30 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające | 17.09.2019; 24.09.2019; 01.10.2019; 08.10.2019; 15.10.2019; 22.10.2019; 29.10.2019 | 08:00-08:45 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające | 19.09.2019; 26.09.2019; 03.10.2019; 10.10.2019; 17.10.2019; 24.10.2019; 07.11.2019 | 13:40-14:25 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | 20.09.2019; 27.09.2019; 04.10.2019; 11.10.2019; 18.10.2019; 08.11.2019; 15.11.2019; 06.12.2019; 10.01.2020; 17.01.2020 | 12:40-14:10 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | 30.09.2019; 07.10.2019; 21.10.2019; 28.10.2019; 25.11.2019; 02.12.2019; 09.12.2019; 16.12.2019 | 12:45-13:30 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | 13.01.2020; 03.02.2020; 10.02.2020; 17.02.2020; 24.02.2020; 02.03.2020 | 12:45-14:30 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze | 16.10.2019; 23.10.2019; 30.10.2019; 06.11.2019; 13.11.2019; 20.11.2019; 27.11.2019; 11.12.2019; 18.12.2019; 08.01.2020; 04.02.2020; 11.02.2020; 18.02.2020; 25.02.2020; 03.03.2020; 10.03.2020 | 13:40-14:25 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze | 17.06.2020; 18.06.2020; 19.06.2020 | 10:00-11:30 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath | 25.10.2019; 08.11.2019; 15.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019; 06.12.2019; 13.12.2019; 20.12.2019; 10.01.2020; 17.01.2020 | 12:45-14:15 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające | 24.10.2019; 31.10.2019; 07.11.2019; 14.11.2019; 21.11.2019; 28.11.2019; 05.12.2019; 12.12.2019; 19.12.2019; 09.01.2020; 16.01.2020; 06.02.2020; 13.02.2020; 20.02.2020; 27.02.2020; 05.03.2020; 28.09.2020; 05.10.2020; 12.10.2020; 19.10.2020 | 12:45-13:30 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia interdyscyplinarne | 26.10.2019; 16.11.2019 | 9:00-15:00 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia interdyscyplinarne | 31.10.2019; 21.11.2019 | 14:30-16:00 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia interdyscyplinarne | 26.10.2019; 16.11.2019 | 9:00-16:00 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia interdyscyplinarne | 28.10.2019; 18.11.2019 | 14:30-16:00 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z jęz. obcego-wyrównawcze | 08.11.2019; 15.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019; 06.12.2019; 13.12.2019; 10.01.2020 | 13:30-15:00 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z jęz. obcego-wyrównawcze | 05.02.2020; 12.02.2020; 19.02.2020 | 14:30-16:00 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z jęz. obcego-rozwijające | 30.10.2019; 13.11.2019; 20.11.2019; 27.11.2019; 11.12.2019; 18.12.2019; 08.01.2020 | 14:30-16:00 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z jęz. obcego-rozwijające | 06.11.2019; 04.12.2019 | 14:30-16:45 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z jęz. obcego-wyrównawcze | 04.03.2020; 24.09.2020; 01.10.2020; 08.10.2020; 15.10.2020 | 14:30-16:00 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z jęz. obcego-wyrównawcze | 11.03.2020 | 14:30-15:15 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z jęz. obcego-wyrównawcze | 03.10.2020 | 08:00-12:00 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z jęz. obcego-wyrównawcze | 22.10.2020 | 14:30-16:45 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze | 20.11.2019; 27.11.2019; 04.12.2019; 11.12.2019; 08.01.2020; 15.01.2020; | 13:40-14:25 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze | 05.02.2020; 12.02.2020; 19.02.2020; 26.02.2020; 04.03.2020; 11.03.2020; 24.06.2020 | 12:45-13:30 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze | 03.06.2020; 10.06.2020; 17.06.2020 | 12:45-14:15 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające | 04.02.2020 | 13:40-15:15 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające | 06.02.2020; 11.02.2020; 13.02.2020; 18.02.2020; 20.02.2020; 25.02.2020; 27.02.2020; 03.03.2020; 05.03.2020; 10.03.2020 | 13:40-14:25 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające | 04.05.2020; 07.05.2020; 11.05.2020; 14.05.2020; 18.05.2020; 21.05.2020 | 13:00-13:45 | Realizacja zdalna |
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające | 25.05.2020 | 13:00-14:30 | Realizacja zdalna |
Warsztaty psychologii motywacji | 26.02.2020; 04.03.2020; 11.03.2020; | 08:00-08:45 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty psychologii motywacji | 28.02.2020; 04.12.2020; | 12:45-13:30 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty psychologii motywacji | 10.09.2020; 17.09.2020; 22.10.2020; 03.12.2020; 10.12.2020; 11.12.2020; 17.12.2020 | 12:45-14:25 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty psychologii motywacji | 24.09.2020; 01.10.2020; | 12:45-13:30 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty psychologii motywacji | 05.10.2020; 06.10.2020; 12.10.2020; 13.20.2020; 19.10.2020; 26.10.2020 | 08:00-08:45 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty psychologii motywacji | 25.11.2020; 30.11.2020; 02.12.2020; 07.12.2020; 09.12.2020; 14.12.2020; 16.12.2020 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński | |
Warsztaty programowania typu LEGO EV3 | 05.03.2020 | 15:30-17:00 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO EV3 | 10.10.2020; 17.10.2020; 24.10.2020 | 08:00-11:00 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO EV3 | 10.10.2020; 17.10.2020; 24.10.2020 | 11:00-14:00 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające | 09.09.2020; 11.09.2020; 15.09.2020; 16.09.2020; 18.09.2020; 22.09.2020; 23.09.2020; 25.09.2020; 29.09.2020; 30.09.2020 | 12:45-14:15 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia interdyscyplinarne | 03.10.2020 | 09:00-15:00 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia interdyscyplinarne | 06.10.2020; 27.10.2020 | 14:30-16:00 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia interdyscyplinarne | 24.10.2020 | 09:00-16:00 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia interdyscyplinarne | 02.12.2020 | 12:45-14:15 | Realizacja zdalna |
SP nr 3 w Lidzbarku Warmińskim | |||
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające | 13.09.2019; 20.09.2019; 27.09.2019; 04.10.2019; 11.10.2019; 18.10.2019; 25.10.2019; 08.11.2019; 15.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019; 06.12.2019; 13.12.2019; 20.12.2019; 10.01.2019; 07.02.2020; 14.02.2020; 21.02.2020; 28.02.2020; 06.03.2020 | 13:40-14:25 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze | 13.09.2019; 20.09.2019; 27.09.2019; 04.10.2019; 11.10.2019; 18.10.2019; 25.10.2019; 08.11.2019; 15.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019; 06.12.2019; 13.12.2019; 20.12.2019; 10.01.2019 | 09:50-10:35 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze | 10.02.2020; 17.02.2020; 24.02.2020; 02.03.2020; 09.03.2020 | 08:00-8:45 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 18.09.2019; 25.09.2019; 02.10.2019; 09.10.2019; 16.10.2019; 23.10.2019; 30.10.2019; 06.11.2019; 13.11.2019; 20.11.2019; 27.11.2019; 04.12.2019; 11.12.2019; 18.12.2019; 08.01.2020 | 08:00-09:40 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające | 20.09.2019; 01.10.2019; 15.10.2019; 29.10.2019; 12.11.2019; 26.11.2019; 10.12.2019; 07.01.2020 | 15:30-17:00 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające | 13.02.2020; 27.02.2020 | 13:40-15:10 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | 26.09.2019; 10.10.2019; 17.10.2019; 24.10.2019; 14.11.2019; 21.11.2019 | 14:35-15:20 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | 03.10.2019; 07.11.2019; 28.11.2019; 05.12.2019; 12.12.2019 | 14:35-16:05 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | 12.10.2019 | 08:30-11:30 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze | 20.09.2019; 01.10.2019; 15.10.2019; 29.10.2019; 12.11.2019; 26.11.2019; 10.12.2019; 07.01.2020; 04.02.2020 | 15:30-17:00 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze | 16.01.2020 | 13:30-15:00 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze | 24.09.2019; 22.10.2019; 05.11.2019; 19.11.2019; 03.12.2019; 17.12.2019; 14.01.2020 | 15:30-17:00 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze | 06.02.2020; 20.02.2020; 05.03.2020 | 13:40-15:10 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 25.09.2019; 02.10.2019; 09.10.2019; 16.10.2019; 23.10.2019; 30.10.2019; 06.11.2019; 13.11.2019; 20.11.2019; 27.11.2019; 04.12.2019; 11.12.2019; 18.12.2019; 08.01.2020; 15.01.2020; 05.02.2020; 12.02.2020; 19.02.2020; 26.02.2020; 11.03.2020 | 13:40-14:25 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 20.09.2019; 27.09.2019; 04.10.2019; 11.10.2019; 18.10.2019; 25.10.2019; 28.10.2019; 08.11.2019; 12.11.2019; 26.11.2019; 29.11.2019; 06.12.2019; 10.12.2019; 13.12.2019 | 08:00-08:45 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 02.10.2020; 23.10.2020 | 14:35-16:15 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 01.12.2020; 02.12.2020; 03.12.2020 | 16:00-17:30 | Realizacja zdalna |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 28.09.2019; 12.10.2019; 19.10.2019; 30.11.2019 | 08:00-11:00 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 24.09.2019; 01.10.2019; 08.10.2019; 15.10.2019; 22.10.2019; 05.11.2019; 15.11.2019; 19.11.2019; 22.11.2019; 03.12.2019 | 08:00-8:45 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 2019-10-05 | 08:00-11:00 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 26.10.2019; 16.11.2019; 23.11.2019 | 08:30-11:30 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 2019-12-07 | 09:00-12:00 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 23.09.2019; 30.09.2019; 07.10.2019; 21.10.2019; 28.10.2019; 04.11.2019; 12.11.2019; 18.11.2019; 25.11.2019; 02.12.2019; 05.12.2019; 09.12.2019; 16.12.2019; 13.01.2020; 14.01.2020 | 13:40-15:20 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath | 07.10.2019; 21.10.2019; 28.10.2019; 04.11.2019; 18.11.2019; 25.11.2019; 02.12.2019; 09.12.2019; 16.12.2019; 13.01.2020 |
15:30-17:00 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath | 01.10.2019; 15.10.2019; 22.10.2019; 29.10.2019; 05.11.2019; 12.11.2019; 19.11.2019; 26.11.2019; 03.12.2019; 10.12.2019 | 13:30-15:00 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath | 04.10.2019; 18.10.2019; 08.11.2019; 22.11.2019; 06.12.2019; 10.01.2020; | 13:30-15:00 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath | 14.02.2020; 28.02.2020 | 14:30-16:00 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath | 09.06.2020 | 12:00-14:00 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath | 10.06.2020 | 13:00-15:00 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath | 27.09.2019; 11.10.2019; 25.10.2019; 15.11.2019; 29.11.2019; 13.12.2019; 07.02.2020; 21.02.2020; 06.03.2020 | 13:30-15:00 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath | 10.06.2020 | 13:00-14:30 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | 26.09.2019; 03.10.2019; 10.10.2019; 17.10.2019; 24.10.2019; 31.10.2019; 07.11.2019; 14.11.2019; 21.11.2019; 28.11.2019; 05.12.2019; 12.12.2019; 19.12.2019; 09.01.2020; 16.01.2020; 06.02.2020; 13.02.2020; 20.02.2020; 27.02.2020; 05.03.2020 | 08:00-08:45 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | 27.09.2019; 04.10.2019; 11.10.2019; 18.10.2019; 25.10.2019; 08.11.2019; 15.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019; 06.12.2019; 13.12.2019; 20.12.2019; 10.01.2020; 17.01.2020; 07.02.2020; 14.02.2020; 21.02.2020; 28.02.2020; 06.03.2020 | 14:35-15:20 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | 09.06.2020 | 10:00-10:45 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze | 27.09.2019; 04.10.2019; 11.10.2019; 18.10.2019; 25.10.2019; 08.11.2019; 15.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019; 06.12.2019; 13.12.2019; 20.12.2019; 10.01.2020; 17.01.2020; 07.02.2020; 14.02.2020; 21.02.2020; 28.02.2020; 06.03.2020 | 13:40-14:25 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze | 09.06.2020 | 11:15-12:00 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warszaty LEGO Mindstroms EV3 | 28.09.2019; 05.10.2019; 12.10.2019; 19.10.2019 | 08:30-12:30 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warszaty LEGO Mindstroms EV3 | 28.09.2019; 05.10.2019; 12.10.2019; 19.10.2019 | 08:30-12:30 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze | 05.10.2019; 19.10.2019 | 08:30-11:30 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze | 08.10.2019; 15.10.2019; 22.10.2019; 29.10.2019; 05.11.2019; 12.11.2019 | 15:20-16:50 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | 10.10.2019; 17.10.2019; 24.10.2019; 07.11.2019; 14.11.2019; 21.11.2019; 28.11.2019; 05.12.2019 | 13:40-15:10 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | 12.10.2019 | 08:30-11:30 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia interdyscyplinarne | 22.10.2019; 29.10.2019; 05.11.2019; 12.11.2019; 19.11.2019; 26.11.2019; 03.12.2019; 10.12.2019; 17.12.2019; 07.01.2019 | 15:30-17:00 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia interdyscyplinarne | 26.10.2019; 09.11.2019; 16.11.2019; 23.11.2019; 30.11.2019; 07.12.2019; 14.12.2019 | 09:30-11:00 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia interdyscyplinarne | 11.01.2020; 15.02.2020 | 09:00-11:15 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia interdyscyplinarne | 24.02.2020; 02.03.2020; 09.03.2020 | 15:30-17:00 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia interdyscyplinarne | 22.01.2021; 25.01.2021; 29.01.2021; 01.02.2021; 05.02.2021; 08.02.2021; 12.02.2021 | 16:00-17:30 | Realizacja zdalna |
Warszaty LEGO Mindstroms EV3 | 16.11.2019; 23.11.2019; 30.11.2019; 07.12.2019 | 08:30-12:30 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia interdyscyplinarne | 11.01.2020; 08.02.2020; 22.02.2020; 29.02.2020; 07.03.2020 | 08:30-10:45 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia interdyscyplinarne | 22.06.2020 | 8:30-10:45 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia interdyscyplinarne | 24.06.2020 | 8:30-10:00 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia interdyscyplinarne | 11.01.2020; 08.02.2020; 22.02.2020; 29.02.2020; 07.03.2020 | 10:45-13:00 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia interdyscyplinarne | 22.06.2020 | 10:45-13:00 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia interdyscyplinarne | 24.06.2020 | 10:45-12:15 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty psychologii motywacji | 15.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019; 06.12.2019; 13.12.2019; 20.12.2019; 10.01.2020; 17.01.2020; 21.02.2020; 28.02.2020 | 08:55-10:35 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty psychologii motywacji | 15.11.2019; 29.11.2019; 06.12.2019; 13.12.2019; 20.12.2019; 10.01.2020; 17.01.2020; 14.02.2020; 21.02.2020; 28.02.2020 | 14:30-16:00 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty projektowania i druku 3D | 23.11.2019; 07.12.2019; 14.12.2019; 11.01.2020; 08.02.2020; 15.02.2020; 22.02.2020; 29.02.2020; 07.03.2020; 26.09.2020 | 08:30-10:45 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty projektowania i druku 3D | 23.11.2019; 07.12.2019; 14.12.2019; 11.01.2020; 08.02.2020; 15.02.2020; 22.02.2020; 29.02.2020; 07.03.2020; 26.09.2020 | 11:00-13:30 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty psychologii motywacji | 29.01.2021; 01.02.2021; 03.02.2021; 05.02.2021; 08.02.2021; 10.02.2021; 12.02.2021; 15.02.2021; 22.02.2021; 24.02.2021 | 13:30-15:00 | ul. Lipowa 17a , 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Kompetencji Cyfrowych | 10.02.2021; 17.02.2021 | 15:30-17:00 | Realizacja zdalna |
Warsztaty Kompetencji Cyfrowych | 11.02.2021; 18.02.2021 | 15:30-17:00 | Realizacja zdalna |
Warsztaty Kompetencji Cyfrowych | 08.02.2021; 15.02.2021 | 15:30-17:00 | Realizacja zdalna |
SP nr 4 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Lidzbarku Warmińskim | |||
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające | 01.04.2019; 29.04.2019; 06.05.2019; 13.05.2019; 20.05.2019; 27.05.2019; 03.06.2019 | 11:30-13:00 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające | 03.04.2019; 08.05.2019; 15.05.2019; 22.05.2019; 29.05.2019; 05.06.2019 | 12:30-13:15 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO EV3 | I gr. i II gr.: 02.04.2019; 30.04.2019; 07.05.2019; 14.05.2019; 21.05.2019; 28.05.2019 | 12:30-14:45 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO EV3 | I i II gr.: 04.06.2019 | 12:30-14:00 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO EV3 | III gr.: 06.04.2019; 18.05.2019, 25.05.2019; 08.06.2019 | 09:00-12:45 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | I gr.: 04.04.2019; 09.05.2019; 16.05.2019; 23.05.2019; 30.05.2019 | 12:30-14:00 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | II gr.: 29.04.2019; 06.05.2019; 13.05.2019; 20.05.2019; 27.05.2019; 03.06.2019 | 12:45-14:15 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | II gr.: 27.09.2019; 04.10.2019; 11.10.2019; 18.10.2019; 25.10.2019; 08.11.2019; 15.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019 | 12:30-14:00 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | III gr.: 06.05.2019; 20.05.2019; 29.05.2019; 10.06.2019 | 13:40-15:10 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | III gr.: 24.09.2019; 1.10.2019; 08.10.2019; 29.10.2019; 12.11.2019; 19.11.2019; 26.11.2019; 03.12.2019; 10.12.2019 | 14:25-15:55 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 15.10.2019; 22.10.2019 | 09:45-10:30 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 15.10.2019; 22.10.2019 | 13:35-14:20 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath | I gr.: 05.04.2019; 10.05.2019; 17.05.2019; 24.05.2019; 31.05.2019; 07.06.2019 | 11:45-13:15 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath | II gr.: 24.05.2019; 31.05.2019; 07.06.2019; 14.06.2019 | 11:45-13:15 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath | II gr.: 25.09.2019; 02.10.2019; 16.10.2019; 23.10.2019; 30.10.2019; 04.11.2019 | 12:45-14:15 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath | I gr.: 23.09.2019; 30.09.2019; 07.10.2019; 21.10.2019 | 12:30-14:00 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | I gr.: 05.04.2019; 10.05.2019; 17.05.2019; 24.05.2019; 31.05.2019; 07.06.2019; 14.06.2019 | 12:45-13:30 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | I gr.: 17.09.2019; 24.09.2019; 01.10.2019; 08.10.2019; 15.10.2019; 22.10.2019; 29.10.2019; 07.11.2019; 12.11.2019; 19.11.2019; 26.11.2019; 03.12.2019; 10.12.2019 | 12:45-13:30 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | II gr.: 05.04.2019; 10.05.2019; 24.05.2019; 31.05.2019; 07.06.2019; 14.06.2019 | 12:45-13:30 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | II gr.: 19.09.2019; 26.09.2019; 03.10.2019; 10.10.2019; 17.10.2019; 24.10.2019; 31.10.2019; 07.11.2019; 14.11.2019; 21.11.2019; 28.11.2019; 05.12.2019; 12.12.2019; 19.12.2019 | 12:45-13:30 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze | I gr.: 8.04.2019; 6.05.2019; 13.05.2019; 20.05.2019; 27.05.2019; 3.06.2019; 17.06.2019 | 12:45-13:30 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze | I gr. : 16.09.2019; 23.09.2019; 30.09.2019; 07.10.2019; 21.10.2019; 28.10.2019; 04.11.2019; 18.11.2019; 25.11.2019; 02.12.2019; 09.12.2019; 16.12.2019; 13.01.2020 | 13:40-14:25 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze | II gr. : 4.04.2019; 09.05.2019; 16.05.2019; 23.05.2019; 30.05.2019; 06.06.2019; 13.06.2019 | 13:40-14:25 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze | II gr. : 16.09.2019; 23.09.2019; 30.09.2019; 07.10.2019; 14.10.2019; 21.10.2019; 28.10.2019; 04.11.2019; 18.11.2019; 25.11.2019; 29.11.2019; 02.12.2019; 09.12.2019; 16.12.2019 | 13:40-14:25 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze | 02.04.2019; 30,04.2019; 07.05.2019; 14.05.2019; 21.05.2019; 27.05.2019; 28.05.2019; 04.06.2019 | 12:30-14:00 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze | 08.05.2019; 15.05.2019; 22.05.2019; 29.05.2019; 05.06.2019 | 11:45-13:15 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze | 27.09.2019; 04.10.2019; 11.10.2019; 18.10.2019; 25.10.2019; 08.11.2019; 15.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019; 06.12.2019 | 11:45-12:30 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia interdyscyplinarne | 20.09.2019; 27.09.2019; 04.10.2019; 11.10.2019; 18.10.2019; 25.10.2019; 15.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019; 06.12.2019 | 12:40-14:10 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 03.12.2019; 10.12.2019; 17.12.2019; 07.01.2020; 14.01.2020; 04.02.2020 | 13:30-15:45 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 11.02.2020 | 13:30-15:00 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze | 25.02.2020; 03.03.2020; 10.03.2020 | 12:45-13:30 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze | 16.10.2020 | 12:30-13:15 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 25.02.2020; 03.03.2020; 10.03.2020 | 13:30-15:45 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 15.10.2020; 20.10.2020; 22.10.2020 | 12:30-15:30 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 21.10.2020; 23.10.2020 | 13:30-16:15 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia interdyscyplinarne | 02.03.2020; 09.03.2020 | 13:35-15:05 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia interdyscyplinarne | 25.09.2020; 02.10.2020; 09.10.2020; 16.09.2020; 23.10.2020 | 11:45-13:15 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia interdyscyplinarne | 07.12.2020; 08.12.2020; 09.12.2020 | 13:35-15:05 | Realizacja zdalna |
Integracja sensoryczna | 26.02.2020; 27.02.2020; 04.03.2020; 05.03.2020; 11.03.2020 | 12:40-13:35 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Integracja sensoryczna | 21.09.2020; 28.09.2020; 05.10.2020; 12.10.2020; 19.10.2020; | 13:35-15:00 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Integracja sensoryczna | 26.01.2021; 02.02.2021 | 14:25-16:30 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Integracja sensoryczna | 09.02.2021 | 14:25-15:10 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Integracja sensoryczna | 28.02.2020; 06.03.2020 | 13:35-15:05 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Integracja sensoryczna | 22.09.2020 | 13:45-14:20 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Integracja sensoryczna | 25.09.2020; 02.10.2020; 07.10.2020; 09.10.2020; 16.10.2020; 21.10.2020; 23.10.2020 | 14:25-15:10 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Integracja sensoryczna | 28.09.2020 | 15:10-15:45 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Integracja sensoryczna | 29.01.2021; 05.02.2021; 12.02.2021 | 13:35-15:30 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Integracja sensoryczna | 19.02.2021 | 13:35-14:25 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Integracja sensoryczna | 04.03.2020; 11.03.2020 | 12:35-14:05 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Integracja sensoryczna | 25.01.2021; 08.02.2021 | 14:15-15:45 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Integracja sensoryczna | 27.01.2021; 28.01.2021; 03.02.2021; 04.02.2021; 11.02.2021 | 13:30-15:00 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Integracja sensoryczna | 16.02.2021 | 15:00-16:30 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Integracja sensoryczna | 05.03.2020 | 13:30-15:00 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Integracja sensoryczna | 06.11.2020; 29.01.2021; 05.02.2021; 10.02.2021; 12.02.2021; | 11:30-13:00 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Integracja sensoryczna | 26.01.2021; 02.02.2021; 09.02.2021; | 15:00-16:30 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Integracja sensoryczna | 15.02.2021 | 14:15-15:45 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty psychologii motywacji | 10.02.2020 | 12:25-14:20 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty psychologii motywacji | 07.10.2020; 21.10.2020 | 13:35-15:05 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty psychologii motywacji | 07.12.2020; 08.12.2020; 09.12.2020; 10.12.2020; 11.12.2020; 14.12.2020; 15.12.2020; 16.12.2020 | 14:25-16:00 | Realizacja zdalna |
Warsztaty psychologii motywacji | 11.12.2020; 16.12.2020 | 15:15-16:00 | Realizacja zdalna |
Warsztaty psychologii motywacji | 09.10.2020; 16.10.2020; 23.10.2020; 06.11.2020 | 11:45-12:30 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty psychologii motywacji | 13.10.2020; 20.10.2020; 03.11.2020 | 13:45-14:20 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty psychologii motywacji | 07.12.2020; 10.12.2020; 14.12.2020 | 12:40-13:25 | Realizacja zdalna |
Warsztaty psychologii motywacji | 08.12.2020; 09.12.2020; 11.12.2020; 15.12.2020; 16.12.2020 | 12:40-14:20 | Realizacja zdalna |
Warsztaty psychologii motywacji | 07.10.2020; 21.10.2020; 28.10.2020; 29.10.2020 | 10:40-11:25 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty psychologii motywacji | 08.10.2020; 15.10.2020; 22.10.2020 | 12:40-13:25 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty psychologii motywacji | 04.11.2020 | 10:40-12:10 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty psychologii motywacji | 05.11.2020 | 12:40-14:10 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty psychologii motywacji | 07.12.2020; 14.12.2020 | 11:30-13:00 | Realizacja zdalna |
Warsztaty psychologii motywacji | 09.12.2020 | 10:30-12:00 | Realizacja zdalna |
Warsztaty psychologii motywacji | 11.12.2020 | 11:10-12:40 | Realizacja zdalna |
Warsztaty psychologii motywacji | 16.12.2020 | 10:30-11:15 | Realizacja zdalna |
Warsztaty projektowania i druku 3D | 07.03.2020 | 09:30-13:30 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath | 07.10.2020; 21.10.2020; | 11:30-13:00 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath | 08.10.2020; 15.10.2020; 22.10.2020; 29.10.2020 | 11:45-12:30 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath | 19.10.2020; 20.10.2020; 26.10.2020; 27.10.2020 | 13:30-15:00 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath | 28.10.2020 | 11:25-13:40 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath | 29.10.2020 | 14:50-15:35 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty projektowania i druku 3D | 24.09.2020; 01.10.2020; 08.10.2020; 22.10.2020 | 12:45-15:10 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty projektowania i druku 3D | 03.10.2020; 10.10.2020; 17.10.2020 | 09:00-13:00 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające | 08.12.2020; 10.12.2020; 14.12.2020; 15.12.2020; 17.12.2020; 21.12.2020 | 11:45-13:15 | Realizacja zdalna |
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające | 09.12.2020; 11.12.2020, 16.12.2020; 18.12.2020 | 12:45-14:15 | Realizacja zdalna |
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające | 10.12.2020; 11.12.2020; 17.12.2020; 18.12.2020; 22.12.2020; 22.01.2021; 29.01.2021 | 14:25-15:55 | Realizacja zdalna |
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające | 21.12.2020; 28.01.2021 | 14:25-16:40 | Realizacja zdalna |
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath | 08.02.2021 | 15:10-15:55 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath | 10.02.2021; 11.02.2021; 15.02.2021; 17.02.2021; 18.02.2021 | 13:35-15:50 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath | 16.02.2021; | 14:25-16:30 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty programowania typu LEGO MoreToMath | 22.02.2021 | 13:35-15:05 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Warsztaty Kompetencji Cyfrowych | 08.02.2021; 15.02.2021 | 13:40-15:10 | Realizacja zdalna |
Warsztaty Kompetencji Cyfrowych | 09.02.2021; 16.02.2021 | 15:30-17:00 | Realizacja zdalna |
Warsztaty Kompetencji Cyfrowych | 12.02.2021; 19.02.2021 | 14:30-16:00 | Realizacja zdalna |
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Warmińskiej w Pieniężnie | |||
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | 04.04.2019; 11.04.2019; 25.04.2019; 09.05.2019 | 07:10-07:55; 14:25-15:10 |
ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | 05.04.2019; 12.04.2019; 26.04.2019; 10.05.2019; 17.05.2019; 24.05.2019; 31.05.2019; 07.06.2019 | 07:10-07:55 | ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | 16.05.2019; 23.05.2019; 30.05.2019; 06.06.2019 | 14:25-15:10 | ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 16.10.2019; 23.10.2019; 30.10.2019; 13.11.2019; 27.11.2019; 11.12.2019; 08.01.2020; 15.01.2020; 05.02.2020; 19.02.2020; 04.03.2020; 11.03.2020 | 12:40-14:20 | ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 17.09.2020; 24.09.2020 | 13:35-16:10 | ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 18.10.2019; 25.10.2019; 08.11.2019; 22.11.2019; 06.12.2019; 10.01.2020; 07.02.2020; 21.02.2020; 06.03.2020 | 11:50-13:25 | ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 18.09.2020; 25.09.2020; 02.10.2020; 09.10.2020 | 13:25-15:50 | ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające gr I | 24.09.2019; 01.10.2019; 08.10.2019; 15.10.2019; 22.10.2019; 29.10.2019; 05.11.2019; 12.11.2019; 19.11.2019; 26.11.2019 | 13:35-15:05 | ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze | 21.10.2019; 24.10.2019; 28.10.2019; 31.10.2019; 04.11.2019; 07.11.2019; 14.11.2019; 18.11.2019; 21.11.2019; 25.11.2019; 28.11.2019; 02.12.2019; 05.12.2019; 09.12.2019; 12.12.2019; 16.12.2019; 19.12.2019; 02.01.2020; 09.01.2020; 13.01.2020 | 13:35-14:20 | ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze | 22.10.2019; 29.10.2019; 05.11.2019; 12.11.2019; 19.11.2019; 26.11.2019; 03.12.2019; 10.12.2019; 17.12.2019; 14.01.2020 | 12:40-14:20 | ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno |
zajęcia z matematyki- rozwijające | 28.10.2019; 04.11.2019; 18.11.2019; 02.12.2019; 03.12.2019; 09.12.2019; 16.12.2019; 13.01.2020; 03.02.2020; 07.02.2020 | 14:20-15:50 | ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno |
zajęcia z matematyki- rozwijające gr. II | 30.10.2019; 06.11.2019; 13.11.2019; 20.11.2019; 27.11.2019; 04.12.2019; 11.12.2019; 18.12.2019; 08.01.2020; 15.01.2020 | 14:20-15:50 | ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno |
zajęcia z matematyki- wyrównawcze | 30.10.2019; 06.11.2019; 13.11.2019; 20.11.2019; 27.11.2019; 04.12.2019; 11.12.2019; 18.12.2019; 08.01.2020; 15.01.2020 | 14:20-15:50 | ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno |
zajęcia z matematyki- wyrównawcze | 03.03.2020; 10.03.2020 | 12:35-14:05 | ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno |
zajęcia z matematyki- wyrównawcze | 09.09.2020; 16.09.2020; 23.09.2020; 30.10.2020; 07.10.2020; 21.10.2020 | 15:10-16:40 | ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno |
zajęcia z matematyki- wyrównawcze | 02.12.2020; 09.12.2020 | 14:20-15:50 | Realizacja zdalna |
zajęcia z matematyki- wyrównawcze | 04.03.2020; 11.03.2020 | 14:20-15:50 | ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno |
zajęcia z matematyki- wyrównawcze | 08.09.2020; 15.09.2020; 22.09.2020; 29.09.2020; 06.10.2020; 13.10.2020; 29.10.2020; 01.12.2020 | 12:35-14:05 | ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze | 07.11.2019; 14.11.2019; 21.11.2019; 28.11.2019; 05.12.2019; 12.12.2019; 19.12.2019; 02.01.2020; 09.01.2020, 16.01.2020; 06.02.2020; 13.02.2020; 20.02.2020; 27.03.2020; 05.03.2020 | 07:10-07:55 | ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze | 14.05.2020; | 13:00-14:30 | Realizacja zdalna |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze | 21.05.2020; 28.05.2020; 04.06.2020 | 13:00-13:45 | Realizacja zdalna |
Warsztaty projektowania i druku 3D | 20.01.2020; 21.01.2020; 22.01.2020; 23.01.2020; 24.01.2020; | 09:00-14:00 | ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno |
Warsztaty projektowania i druku 3D | 27.01.2020; 28.01.2020; 29.01.2020; 30.01.2020; 31.01.2020 | 09:00-14:00 | ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia interdyscyplinarne | 03.03.2020; 10.03.2020; 21.09.2020; 28.09.2020; 05.10.2020; 12.10.2020; 19.10.2020 | 14:30-16:00 | ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia interdyscyplinarne | 18.01.2021; 25.01.2021; 02.02.2021 | 14:30-16:00 | Realizacja zdalna |
Zajęcia interdyscyplinarne | 06.03.2020 | 13:35-15:05 | ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia interdyscyplinarne | 21.09.2020; 28.09.2020; 05.10.2020; 12.10.2020; 19.10.2020 | 14:30-16:00 | ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia interdyscyplinarne | 18.01.2021; 26.01.2021; 01.02.021; 09.02.2021 | 14:30-16:00 | Realizacja zdalna |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | 15.10.2020; 22.10.2020 | 12:40-14:20 | ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | 26.11.2020; 04.02.2021; 11.02.2021 | 12:40-14:20 | Realizacja zdalna |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | 03.12.2020; 10.12.2020; 17.12.2020 | 12:40-15:00 | Realizacja zdalna |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | 30.01.2021; 06.02.2021 | 08:00-14:00 | Realizacja zdalna |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | 13.02.2021 | 08:00-13:00 | Realizacja zdalna |
Warsztaty projektowania i druku 3D | 10.10.2020 | 08:30-11:45 | ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno |
Warsztaty projektowania i druku 3D | 10.10.2020 | 12:00-15:15 | ul. Ornecka 8, 14-520 Pieniężno |
Szkoła Podstawowa w Piotrowcu | |||
Warsztaty Efektywnej Nauki | I gr.: 02.04.2019; 09.04.2019; 30.04.2019; 07.05.2019; 14.05.2019; 21.05.2019 | 12:15-13:55 | Piotrowiec 10, 14-520 Pieniężno |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 17.09.2019; 24.09.2019; 01.10.2019; 14.01.2020; 04.02.2020; 11.02.2020; 18.02.2020; 25.02.2020; 03.03.2020 | 13:55-15:30 | Piotrowiec 10, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze | 05.04.2019; 12.04.2019; 26.04.2019; 10.05.2019; 17.05.2019; 24.05.2019 | 12:15-13:55 | Piotrowiec 10, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze | 17.09.2019; 24.09.2019; 01.10.2019; 08.10.2019 | 12:15-13:55 | Piotrowiec 10, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | 05.04.2019; 10.05.2019; 31.05.2019 |
12:15-13:55 | Piotrowiec 10, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | 16.09.2019; 17.09.2019; 23.09.2019; 24.09.2019; 30.09.2019; 01.10.2019; 02.10.2019; 13.01.2020 | 13:55-14:40 | Piotrowiec 10, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | 15.01.2020 | 13:55-14:40 | Piotrowiec 10, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | 04.02.2020; 11.02.2020 | 12:15-13:50 | Piotrowiec 10, 14-520 Pieniężno |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 16.09.2019; 23.09.2019; 30.09.2019; 13.01.2020; 03.02.2020; 10.02.2020; 17.02.2020; 24.02.2020; 02.03.2020; 09.03.2020 | 13:55-15:30 | Piotrowiec 10, 14-520 Pieniężno |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 06.10.2020; 13.10.2020; 20.10.2020 | 14:00-15:30 | Piotrowiec 10, 14-520 Pieniężno |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 07.10.2020; 21.10.2020 | 06:45-8:15 | Piotrowiec 10, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia interdyscyplinarne | 17.09.2019; 24.09.2019; 01.10.2019 | 12:15-13:55 | Piotrowiec 10, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia interdyscyplinarne | 17.01.2020; 07.02.2020 | 14:05-15:40 | Piotrowiec 10, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia interdyscyplinarne | 21.02.2020; 28.02.2020; 09.10.2020; 16.10.2020 | 14:05-14:50 | Piotrowiec 10, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia interdyscyplinarne | 26.02.2020; 04.03.2020 | 12:10-12:55 | Piotrowiec 10, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia interdyscyplinarne | 23.10.2020 | 13:15-16:35 | Piotrowiec 10, 14-520 Pieniężno |
Warsztaty psychologii motywacji | 08.01.2020; 15.01.2020; 05.02.2020; 12.02.2020; 19.02.2020; 26.02.2020; 04.03.2020; 11.03.2020; 01.10.2020; 02.10.2020 | 12:15-13:45 | Piotrowiec 10, 14-520 Pieniężno |
Warsztaty psychologii motywacji | 15.01.2020; 16.01.2020; 05.02.2020; 06.02.2020; 12.02.2020; 13..02.2020; 19.02.2020; 20.02.2020; 26.03.2020; 27.02.2020; 04.03.2020; 05.03.2020; 11.03.2020 | 14:50-15:35 | Piotrowiec 10, 14-520 Pieniężno |
Warsztaty psychologii motywacji | 05.10.2020; 12.10.2020; 19.10.2020 | 13:00-14:50 | Piotrowiec 10, 14-520 Pieniężno |
Warsztaty psychologii motywacji | 23.10.2020 | 14:00-14:45 | Piotrowiec 10, 14-520 Pieniężno |
Szkoła Podstawowa w Lipowinie | |||
Warsztaty Efektywnej Nauki | 26.09.2019; 10.10.2019; 24.10.2019; 07.11.2019; 21.11.2019; 05.12.2019; 09.01.2020; 16.01.2020 | 13:45-15:20 | Lipowina 2, 14-500 Barczewo |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 01.10.2019; 15.10.2019; 29.10.2019; 12.11.2019; 26.11.2019; 11.02.2020; 25.02.2020 | 14:35-15:20 | Lipowina 2, 14-500 Barczewo |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 04.09.2020 | 14:30-16:00 | Lipowina 2, 14-500 Barczewo |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 19.12.2019 | 13:40-14:30 | Lipowina 2, 14-500 Barczewo |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 06.02.2020; 20.02.2020 | 14:30-16:00 | Lipowina 2, 14-500 Barczewo |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze | 07.10.2019; 21.10.2019; 28.10.2019; 04.11.2019; 18.11.2019; 25.11.2019; 02.12.2019; 09.12.2019; 16.12.2019; 13.01.2020; 03.02.2020; 10.02.2020; 17.02.2020; 24.02.2020; 02.03.2020; 09.03.2020 | 14:45-15:30 | Lipowina 2, 14-500 Barczewo |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze | 14.10.2019 | 12:45-13:30 | Lipowina 2, 14-500 Barczewo |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze | 10.06.2020 | 9:00-12:00 | Lipowina 2, 14-500 Barczewo |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | 22.10.2019; 05.11.2019; 19.11.2019; 03.12.2019; 17.12.2019; 05.02.2020; 12.02.2020; 04.03.2020; 17.09.2020; 24.09.2020 | 13:35-15:15 | Szyleny 13, 14-500 Barczewo |
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze | 07.11.2019; 14.11.2019; 21.11.2019; 28.11.2019; 05.12.2019; 12.12.2019; 09.01.2020; 04.02.2020; 11.02.2020; 18.02.2020 | 13:35-15:15 | Szyleny 13, 14-500 Barczewo |
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające | 24.10.2019; 31.10.2019; 07.11.2019; 14.11.2019; 21.11.2019; 28.11.2019; 05.12.2019; 12.12.2019; 09.01.2020; 16.01.2020 | 13:35-15:15 | Szyleny 13, 14-500 Barczewo |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze | 22.10.2019; 05.11.2019; 19.11.2019; 03.12.2019; 17.12.2019; 05.02.2020; 12.02.2020; 04.03.2020; 17.09.2020; 24.09.2020 | 13:35-15:15 | Szyleny 13, 14-500 Barczewo |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 18.10.2019; 25.10.2019; 08.11.2019; 15.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019; 06.12.2019; 13.12.2019; 20.12.2019; 10.01.2020; 17.01.2020; 07.02.2020; 14.02.2020; 21.02.2020; 28.02.2020 | 11:45-13:15 | Szyleny 13, 14-500 Barczewo |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 21.10.2019; 28.10.2019; 04.11.2019; 18.11.2019; 25.11.2019; 02.12.2019; 09.12.2019; 13.01.2020; 10.02.2020; 17.02.2020; 24.02.2020; 02.03.2020; 09.03.2020; 16.09.2020; 23.09.2020 | 13:35-15:15 | Szyleny 13, 14-500 Barczewo |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 29.10.2019; 05.11.2019; 12.11.2019; 19.11.2019; 26.11.2019; 03.12.2019; 10.12.2019; 07.01.2020; 14.01.2020; 04.02.2020; 11.02.2020; 18.02.2020; 25.02.2020; 03.03.2020; 10.03.2020 | 13:45-15:15 | Szyleny 13, 14-500 Barczewo |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 06.11.2019; 13.11.2019; 20.11.2019; 27.11.2019; 11.12.2019; 08.01.2010; 06.02.2020; 13.02.2020; 20.02.2020; 27.02.2020; 05.03.2020 | 13:35-15:15 | Szyleny 13, 14-500 Barczewo |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 07.10.2020; 21.10.2020 | 14:30-16:10 | Szyleny 13, 14-500 Barczewo |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | 13.11.2019; 20.11.2019; 27.11.2019; 04.12.2019; 11.12.2019; 18.12.2019; 08.01.2020; 15.01.2020 | 12:50-13:35 | Lipowina 2, 14-500 Barczewo |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | 03.02.2020; 10.02.2020; 17.02.2020; 24.02.2020; 02.03.2020; 09.03.2020 | 13:50-14:35 | Lipowina 2, 14-500 Barczewo |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | 10.09.2020; 17.09.2020; 24.09.2020; 01.10.2020; 08.10.2020; 15.10.2020 | 13:45-14:30 | Lipowina 2, 14-500 Barczewo |
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze | 21.02.2020; 28.02.2020; 16.09.2020; 23.09.2020; 30.09.2020; 07.10.2020; 21.10.2020 | 14:40-16:10 | Lipowina 2, 14-500 Barczewo |
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze | 07.12.2020; 14.12.2020; 18.12.2020 | 14:40-16:10 | Realizacja zdalna |
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze | 03.12.2020; 09.12.2020 | 15:00-15:45 | Realizacja zdalna |
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze | 04.12.2020; 07.12.2020 | 14:30-15:15 | Realizacja zdalna |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 10.02.2020; 17.02.2020; 24.02.2020; 09.03.2020 | 12:45-14:15 | Lipowina 2, 14-500 Barczewo |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 14.09.2020; 21.09.2020; 28.09.2020; 05.10.2020; 12.10.2020; 19.10.2020; | 13:40-15:10 | Lipowina 2, 14-500 Barczewo |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 30.11.2020; 07.12.2020; 14.12.2020; 21.12.2020 | 13:40-15:10 | Realizacja zdalna |
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające | 16.12.2020; 18.01.2021; 25.01.2021; 03.02.2021; 08.02.2021; 15.02.2021 | 15:00-16:30 | Realizacja zdalna |
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające | 18.12.2021; 19.02.2021 | 14:00-14:45 | Realizacja zdalna |
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające | 20.01.2021; 01.02.2021; 10.02.2021; 17.02.2021 | 15:00-15:45 | Realizacja zdalna |
Zajęcia interdyscyplinarne | 17.12.2020; 19.01.2021; 26.01.2021; 02.02.2021; 09.02.2021; 16.02.2021 | 13:00-14:30 | Realizacja zdalna |
Zajęcia interdyscyplinarne | 22.01.2021; 29.01.2021; 05.02.2021; 12.02.2021 | 13:30-15:00 | Realizacja zdalna |
Zajęcia interdyscyplinarne | 16.12.2020; 17.12.2020; 20.01.2021; 21.01.2021; 27.01.2021; 28.01.2021; 03.02.2021; 04.02.2021; 10.02.2021; 11.02.2021 | 14:00-15:30 | Realizacja zdalna |
Szkoła Podstawowa w Pakoszach | |||
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze | 26.04.2019; 10.05.2019; 17.05.2019; 24.05.2019; 31.05.2019; 07.06.2019; 14.06.2019 | 12:55-14:30 | Pakosze 22, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze | 20.09.2019; 27.09.2019; 04.10.2019 | 12:00-13:40 | Pakosze 22, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | 15.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019; 03.12.2019; 06.12.2019; 10.12.2019; 03.01.2020; 10.01.2020; 06.03.2020 | 12:55-14:35 | Pakosze 22, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające | 21.02.2020; 28.02.2020 | 12:55-13:30 | Pakosze 22, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia interdyscyplinarne | 09.10.2020;16.20.2020; 23.10.2020 | 12:55-14:35 | Pakosze 22, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia interdyscyplinarne | 10.12.2020; 11.12.2020; 14.12.2020; 17.12.2020; 18.12.2020; 21.12.2020 | Realizacja zdalna | |
Szkoła Podstawowa w Lechowie | |||
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze | 08.10.2019; 22.10.2019; 05.11.2019; 19.11.2019; 03.12.2019; 17.12.2019; 16.01.2020 | 13:10-14:50 | Lechowo 72, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze | 15.10.2019; 29.10.2019; 12.11.2019; 26.11.2019; 10.12.2019; 14.01.2020 | 14:05-14:50 | Lechowo 72, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze | 08.10.2019; 10.10.2019; 22.10.2019; 05.11.2019; 19.11.2019; 03.12.2019; 17.12.2019; 16.01.2020 | 12:15-13:00 | Lechowo 72, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze | 15.10.2019; 29.10.2019; 12.11.2019; 26.11.2019; 10.12.2019; 14.01.2020 | 12:15-13:55 | Lechowo 72, 14-520 Pieniężno |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 18.02.2020; 25.02.2020; 03.03.2020; 10.03.2020 | 12:15-14:50 | Lechowo 72, 14-520 Pieniężno |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 03.06.2020 | 9:00-11:45 | Lechowo 72, 14-520 Pieniężno |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 04.06.2020; 10.06.2020; 12.06.2020; 24.06.2020; 25.06.2020 | 9:00-11:45 | Lechowo 72, 14-520 Pieniężno |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 21.02.2020 | 14:05-14:50 | Lechowo 72, 14-520 Pieniężno |
Warsztaty Efektywnej Nauki | 28.02.2020 | 14:05-15:45 | Lechowo 72, 14-520 Pieniężno |
Zajęcia interdyscyplinarne | 14.12.2020; 17.12.2020; 21.12.2020; 18.01.2021; 21.01.2021; 25.01.2021; 28.01.2021; 01.02.2021; 04.02.2021; 08.02.2021 | 12:00-13:45 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2019-10-01 | 08:00-09:30 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-10-01 | 09:30-11:00 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-10-01 | 11:00-12:30 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-10-01 | 12:30-14:00 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-10-03 | 12:00-13:30 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-10-03 | 13:30-15:00 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-10-07 | 08:00-09:30 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-10-07 | 09:30-11:00 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-10-07 | 11:00-12:30 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-10-07 | 12:30-14:00 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-10-08 | 09:00-10:30 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-10-08 | 10:30-12:00 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-10-08 | 12:00-13:30 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-10-08 | 13:30-15:00 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-10-10 | 10:00-11:30 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-10-10 | 11:30-13:00 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-10-10 | 13:00-14:30 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-10-10 | 14:30-16:00 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-10-10 | 16:00-17:30 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-10-17 | 10:30-12:00 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-10-17 | 12:00-13:30 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-10-17 | 13:30-15:00 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-10-24 | 13:00-14:30 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-10-24 | 14:30-16:00 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-10-24 | 16:00-17:30 | ul. Hoża 39, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-10-24 | 18:00-19:30 | ul. Hoża 39, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-10-28 | 10:00-11:30 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-10-28 | 12:00-13:30 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-10-28 | 15:00-16:30 | ul. Hoża 39, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-10-28 | 17:00-18:30 | ul. Hoża 39, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-10-28 | 19:00-20:30 | ul. Hoża 39, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-11-05 | 10:00-11:30 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-11-05 | 11:30-13:00 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-11-05 | 13:00-14:30 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-11-06 | 14:00-15:30 | ul. Hoża 39, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-11-06 | 16:00-17:30 | ul. Hoża 39, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-11-06 | 17:30-19:00 | ul. Hoża 39, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-11-12 | 13:00-14:30 | ul. Hoża 39, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-11-12 | 14:30-16:00 | ul. Hoża 39, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-11-12 | 16:00-17:30 | ul. Hoża 39, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-11-12 | 18:00-19:30 | ul. Hoża 39, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-11-13 | 12:00-13:30 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-11-13 | 13:30-15:00 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-11-13 | 15:30-17:00 | ul. Hoża 39, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-11-13 | 17:00-18:30 | ul. Hoża 39, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-11-15 | 14:30-16:00 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-11-15 | 16:30-18:00 | ul. Hoża 39, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-11-15 | 18:00-19:30 | ul. Hoża 39, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-11-27 | 13:30-15:00 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-11-27 | 15:00-16:30 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-11-29 | 14:00-15:30 | ul. Hoża 39, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-11-29 | 15:30-17:00 | ul. Hoża 39, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-12-05 | 15:30-17:00 | ul. Hoża 39, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-12-05 | 17:00-18:30 | ul. Hoża 39, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-12-05 | 18:30-20:00 | ul. Hoża 39, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-12-06 | 09:00-10:30 | ul. Hoża 39, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-12-06 | 10:30-12:00 | ul. Hoża 39, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-12-17 | 13:30-15:00 | ul. Hoża 39, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2019-12-17 | 15:00-16:30 | ul. Hoża 39, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2020-01-10 | 09:30-11:00 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2020-01-10 | 11:00-12:30 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2020-01-10 | 12:30-14:00 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2020-01-10 | 14:00-15:30 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2020-01-10 | 15:30-17:00 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2020-01-13 | 09:30-11:00 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2020-01-13 | 11:00-12:30 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2020-01-13 | 12:30-14:00 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2020-01-13 | 14:00-15:30 | ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2020-01-14 | 09:30-11:00 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2020-01-14 | 11:00-12:30 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2020-01-14 | 12:30-14:00 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2020-01-17 | 09:30-11:00 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2020-01-17 | 11:00-12:30 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2020-01-17 | 12:30-14:00 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2020-01-17 | 14:00-15:30 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2020-02-03 | 10:00-11:30 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2020-02-03 | 11:30-13:00 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2020-02-03 | 13:00-14:30 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2020-02-03 | 14:30-16:00 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2020-02-06 | 10:00-11:30 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2020-02-06 | 11:30-13:00 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2020-02-06 | 13:00-14:30 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2020-02-10 | 11:00-12:30 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2020-02-10 | 12:30-14:00 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2020-02-10 | 14:00-15:30 | ul. Lipowa 17A, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2020-04-06 | 09:00-10:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-06 | 11:00-12:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-06 | 12:30-14:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-06 | 14:00-15:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-06 | 15:30-17:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-07 | 12:30-14:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-07 | 14:00-15:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-08 | 11:00-12:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-08 | 14:00-15:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-08 | 09:30-11:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-15 | 10:00-11:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-15 | 11:30-13:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-15 | 13:00-14:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-15 | 14:30-16:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-15 | 16:00-17:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-16 | 09:00-10:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-16 | 10:30-12:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-16 | 12:00-13:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-16 | 13:30-15:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-17 | 09:00-10:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-03 | 12:30-14:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-03 | 14:00-15:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-08 | 13:00-14:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-15 | 13:00-14:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-15 | 14:30-16:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-20 | 13:30-15:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-21 | 11:00-12:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-21 | 12:30-14:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-21 | 14:00-15:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-29 | 13:00-14:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-20 | 16:00-17:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-20 | 10:00-11:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-20 | 11:30-13:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-20 | 13:00-14:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-21 | 09:00-10:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-21 | 10:30-12:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-21 | 12:00-13:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-21 | 13:30-15:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-22 | 09:00-10:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-22 | 10:30-12:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-23 | 09:00-10:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-23 | 12:00-13:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-23 | 13:30-15:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-22 | 15:00-16:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-23 | 10:00-11:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-23 | 11:30-13:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-27 | 12:30-14:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-27 | 14:00-15:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-28 | 10:00-11:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-28 | 11:30-13:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-22 | 13:30-15:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-04-27 | 09:00-10:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-11 | 10:00-11:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-11 | 11:30-13:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-11 | 13:00-14:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-12 | 13:00-14:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-15 | 11:30-13:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-18 | 10:00-11:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-19 | 10:00-11:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-25 | 10:00-11:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-25 | 11:30-13:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-11 | 11:30-13:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-11 | 14:30-16:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-12 | 10:00-11:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-12 | 11:30-13:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-12 | 13:00-14:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-12 | 14:30-16:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-13 | 9:30-11:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-13 | 13:00-14:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-18 | 11:30-13:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-18 | 14:30-16:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-15 | 13:00-14:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-20 | 10:30-12:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-22 | 13:00-14:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-27 | 11:00-12:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-28 | 12:30-14:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-29 | 13:00-14:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-19 | 10:40-12:10 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-26 | 10:40-12:10 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-19 | 14:00-15:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-20 | 12:00-13:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-21 | 10:00-11:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-25 | 11:30-13:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-22 | 9:30-11:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-22 | 13:00-14:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-25 | 14:30-16:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-20 | 9:00-10:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-05-27 | 9:30-11:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-06-02 | 13:00-14:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-06-18 | 9:00-10:30 | ul. Szkolna 2, 11-100 Lidzbark Warmiński |
Superwizje indywidualne | 2020-05-28 | 9:00-10:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-06-22 | 10:00-11:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-06-22 | 11:30-13:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-06-22 | 13:00-14:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-06-23 | 10:00-11:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-06-23 | 13:00-14:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-06-23 | 14:30-16:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-06-24 | 10:00-11:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-06-24 | 11:30-13:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-06-24 | 13:00-14:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-06-24 | 14:30-16:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-06-25 | 10:00-11:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-06-25 | 11:30-13:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-06-25 | 13:00-14:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-06-25 | 14:30-16:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-06-29 | 10:00-11:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-06-23 | 11:30-13:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-06-29 | 10:00-11:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-09-28 | 17:00-19:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-09-28 | 19:00-21:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-10-16 | 10:00-11:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-10-23 | 10:00-11:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-11-13 | 13:00-14:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje grupowe | 2020-09-07 | 14:00-20:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje grupowe | 2020-09-14 | 14:00-20:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje grupowe | 2020-09-08 | 14:00-20:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje grupowe | 2020-09-15 | 14:00-20:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje grupowe | 2020-09-09 | 14:00-20:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje grupowe | 2020-09-16 | 14:00-20:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2020-11-20 | 13:00-14:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2021-01-15 | 8:00-9:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2021-01-15 | 10:00-11:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2021-01-15 | 12:00-13:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2021-01-15 | 14:30-16:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2021-01-19 | 13:00-14:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2021-01-19 | 14:30-16:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2021-01-19 | 17:00-18:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2021-01-20 | 10:00-11:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2021-01-20 | 17:00-18:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2021-01-25 | 10:00-11:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2021-01-25 | 14:30-16:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2021-01-25 | 17:00-18:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2021-01-26 | 08:00-09:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2021-01-26 | 14:30-16:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2021-01-27 | 10:00-11:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2021-01-28 | 08:30-10:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2021-01-28 | 18:00-19:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2021-02-01 | 08:30-10:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2021-02-01 | 13:00-14:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2021-02-02 | 15:00-16:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2021-02-03 | 15:00-16:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2021-02-04 | 15:00-16:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2021-02-05 | 15:00-16:30 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2021-02-22 | 11:30-13:00 | Realizacja zdalna |
Superwizje indywidualne | 2021-02-24 | 14:30-16:00 | Realizacja zdalna |